Doradztwo

what.now - restrukturyzacja przedsiębiorstw

What Now to prowadzona przez renomowanych prawników firma proponująca osobom prywatnym, jak i spółkom usługi takie, jak przekształcenie formy prawnej działalności, jak również audyt polityki księgowej firmy.
Grupa adwokatów trudni się wykonywaniem analizy prawnej umów pożyczek bankowych, opracowaniem dokumentacji restrukturyzacji oraz analizą aktualnego stanu prawnego firmy.
Adwokaci za nas negocjują warunki spłaty pożyczki, przysposabiają przedsiębiorstwo do finansowania alternatywnego oraz współpracują z nadzorcami sądowymi.

Spółka MS Consulting

Kancelaria Ms Consult oferuje fachowe doradztwo prawno-administracyjne kontrahentom prywatnym oraz biznesowym. W propozycji firmy znajduje się także obsługa prawna podmiotów gospodarczych, asysta w zakresie regulacji podatku VAT i akcyzy, i ponadto szeroki pakiet warsztatów obejmujących m.in. sąd arbitrażowy i analizę finansową zysków i strat rachunków. Firma proponuje usługi na terenie Poznania i jego pobliskich okolic. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży usług szkoleniowych zachowujemy ugruntowaną pozycję, która pozwala nam zagwarantować ofertę bardzo dobrej jakości.

Jakubowska-Banaszak,Ostojski&Partnerzy

Kancelaria JBO świadczy porady z zakresu różnych dziedzin prawnych dla osób fizycznych i osób prawnych. Ogromne doświadczenie sprawiło, że firma przygotowała konkurencyjny zakres usług związanych z m.in. prawem bankowym. Kancelaria prawna realizuje swoje usługi na obszarze miasta Poznania i m.in. całego kraju. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów i ich liczba ciągle wzrasta. Kancelaria Jakubowska - Banaszak - Ostojska i partnerzy, 60-829 Poznań, ul. Roosevelta 6/7 lok.3, marcin.ostojski@kancelaria-jbo.pl.

Profitplan.pl

ProfitPlan to grupa świadcząca usługi tworzenia fachowych biznes planów i badań rynkowych. Osoby planujące starać o kredyt inwestycyjny, dotację z Unii Europejskiej lub inne środki finansowe na zalegalizowanie lub rozbudowę własnego przedsiębiorstwa, powinny wziąć pod uwagę w dokumentacji kosztorys wskazujący, iż konkretna inwestycja okaże się strzałem w dziesiątkę. Zrobimy to za Ciebie, ponieważ posiadamy już w owej dziedzinie ponad siedmioletnie doświadczenie.