Drukarnie

Kalendarze Reklamowe DrukXpert.pl

Musisz wydrukować ulotki, banery albo ścianki wystawiennicze z logo firmy, a może zamierzasz zrobić projekt graficzny? Zdaj się na specjalistów z DrukXpert!
W ogromnej ofercie drukarni można znaleźć banery, kalendarze książkowe, ścianki wystawiennicze, a także reklamę typu Rollup Blackout z nadrukiem.
Wysoka klasa artykułów oraz zespół kreatywnych pracowników – dzięki tym walorom Druk Xpert cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów.
Biuro reklamy Druk Xpert zachęca klientów z całego kraju do przejrzenia logotypów online, a także do składania zamówień drogą mailową.

Duplicart 3D

Przedsiębiorstwo Duplicart 3D ma w swojej ofercie druk prototypów, pomocy naukowych, a także projektów wykonanych w cyfrowym modelu w technologii przyszłości, jaką bez wątpliwości jest druk 3D.
Poza tym proponujemy druk w technologii trójwymiarowej makiet budynków, krótkich serii produkcyjnych albo projektów wykonanych w cyfrowym modelu w trójwymiarze.
Dzięki technologii 3D również osoby prywatne będą mogli utrwalić w miniaturce najważniejsze momenty w życiu – narodziny dziecka, wesele oraz wygraną w ważnym meczu.

Chronocolor.pl

Specjalnością agencji Chronocolor jest opracowywanie oraz drukowanie rozmaitych artykułów promocyjnych, kalendarzy , a także teczek i toreb. Dla naszych klientów przygotowujemy głównie artykuły promocyjne ,jak również plakaty. Drukarnia zaprasza klientów z całej Polski do zapoznania się z wcześniejszymi realizacjami oraz do składania zleceń za pośrednictwem witryny internetowej. Zapewniamy usługi fachowych ekspertów z branży drukarskiej, którzy każde zamówienie wykonają szybko i precyzyjnie.