Edukacja Nauka

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowu

Dietetyka w sporcie, ratownictwo medyczne, czy też i Problemy seksualne w resocjalizacji – naukę na tych, oraz innych kierunkach studiów oferuje Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu.
Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu oferuje kandydatom dobre przygotowanie do zawodu pielęgniarza, czy ratownika medycznego, elastyczny grafik oraz możliwość pogłębiania umiejętności w wielu obszarach.
Grono najlepszych wykładowców, bogata baza dydaktyczna oraz dogodna lokalizacja sprawiają, że Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu jest jedną z najlepszych szkół medycznych na Śląsku.

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowu

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu oferuje chętnym ogromny wybór studów takich jak Dietetyka – poradnictwo oraz Problemy seksualne w resocjalizacji. Kadra składająca się z renomowanych wykładowców, znaczna pula pieniędzy na dofinansowanie, a także elastyczny grafik wykładów to tylko niektóre z zalet, jakimi może poszczycić się WSM w Sosnowcu. Dzięki bogatej bazie dydaktycznej, rewelacyjnie zaopatrzonej czytelni, a także wysokiej jakości nauczania studenci Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu mają dużą wiedzę, a także gwarancję znalezienia pracy na rynku.

Szkoła Global Lanuage Academy Wrocław

Global Language Academy to ulokowana w środku Wrocławia szkoła językowa oferująca lekcje m.in. języka hiszpańskiego, norweskiego i niemieckiego. Jesteśmy nowoczesną szkołą, w której zatrudnieni są wyszkoleni nauczyciele przykładowo z Kanady, Polski. Możemy zaoferować różnorodne poziomy nauki języków oraz częstotliwość warsztatów. Zajęcia organizowane są w Global Language Academy oraz w domu klienta - na terenie miasta Wrocławia. Dodatkowo, proponujemy naukę za pośrednictwem skype’a. Prócz tego prowadzimy zajęcia podczas wakacji oraz dla przedsiębiorstw.

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna - inwestycja w przyszłość

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna znajduje się w Szczecinie i oferuje interesującą ofertę studiów podyplomowych. Polecamy pokaźny katalog kierunków praktycznych, bezpłatne studia podyplomowe i inżynierskie. Nasza szkoła mieści się w samym centrum Szczecina z bardzo łatwą droga dojazdu. Poprzez lata naszej pracy wykształciliśmy wielu profesjonalnych ekspertów. Tu jesteśmy: ul. Klonowica 14, 71-244 Szczecin.
Szczegóły oferty wste.szczecin.pl

Jeżyki, Strzałkowskiego

Prezentowana placówka to niepubliczne przedszkole, które mieści się w jednej z dzielnic powiatu poznańskiego – na Strzałkowskiego.
Tym co wyróżnia je od pozostałych tego sortu jednostek jest autorski system edukacji podopiecznych. Jesteśmy w centrum Poznania, w funkcjonalnym budynku dającym dostęp do garażu. Naszym uczniom oferujemy m.in. lekcje judo, liczne warsztaty teatralne, a poza tym wyprawy na spektakle.
Sprawdź

Madrymaluch.pl

Ciekawa oferta edukacyjna i grono profesjonalnych nauczycieli charakteryzują Przedszkole Językowe Mądry Maluch. Nieliczne grupy, dużo zajęć dla chętnych i zdrowe obiady zyskały aprobatę maluchów i ich opiekunów. Przedszkole funkcjonuje na obszarze Rumii. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą placówki http://madrymaluch.edu.pl/kontakt.html. Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, Zapisz dziecko do przedszkola!.

Kliknij madrymaluch.edu.pl