Kursy i szkolenia

Chorwacja Z Dzieckiem chorwacjacafe.pl

Styl życia, zwyczaje, ważne miejsca, kuchnia, ludzie w Chorwacji – to informacje, które poruszane są w serwisie chorwacjacafe.pl.

Dzięki temu ci, którzy mają w planach urlop w tym zakątku świata – po raz pierwszy czy kolejny - mogą liczyć na szeroką informację w każdym zakresie - np. noclegu, koncertów.

Nie brakuje tu zarówno rozmów, relacji, zdjęć, za pośrednictwem których można poznać interesujące miejsca w Chorwacji - powstały z fascynacji nią.

Global Langauge Academy – szkoła języków obcych

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia bogatej propozycji szkoły językowej Global Language Academy Wrocław. W Global Language Academy możesz zapisać się na naukę języków metodą komunikacyjną m.in.: angielskiego, szwedzkiego. Wybierz tylko dowolną opcję kursu. Języka nauczamy w nielicznych zespołach bądź podczas lekcji indywidualnych. Oferujemy m.in. język: szwedzki lub grecki. Stawiamy na skuteczne, a zarazem sympatyczne nauczanie, przy wykorzystaniu techniki komunikacji.

Ośrodek Szkolenia Kierowców ASTRA Michał Jan Goździk

Firma Goździk-prawojazdy.pl z siedzibą w stolicy województwa wielkopolskiego zajmuje się nauczaniem przyszłych kierowców motocykli oraz samochodów osobowych. Szkoleniowcy zatrudnieni w naszej placówce mają odpowiednie kwalifikacje, by szkolić przyszłych kierowców jeździć motocyklem i autem osobowym. Dysponujemy nowymi pojazdami i salami szkoleniowymi. Jazdy w szkole Goździk cieszą się stale rosnącą popularnością – uczniowie polecają szkołę ze względu na atrakcyjną cenę nauczania i świetne przygotowanie do testów. Przeszkoliliśmy już ponad 2000 kierowców. Jesteś zainteresowany?

PARiS – Polska Akademia Rowoju i Sportu w Lublinie

Polska Akademia Rozwoju i Sportu proponuje profesjonalne treningi. Duża paleta kursów w wielu miejscach na obszarze całej Polski, przeszkolona kadra trenerów, najlepsze przygotowanie, a także interesujące zajęcia to cechy, dzięki którym Polska Akademia Rozwoju i Sportu cieszy się ogromną reputacją wśród klientów, którzy chcą zdobywać nowe kwalifikacje w zakresie kultury fizycznej. Nasze centrum znajduje się w Lublinie. Naszym kursantom proponujemy najlepszą klasę warsztatów oraz niezbędną poradę.

PARiS Lublin

Agencja Polska Akademia Rozwoju i Sportu proponuje duży wachlarz kursów instruktorskich takich, jak profesjonalny kurs instruktora pływania, rekreacji ruchowejoraz kurs menedżerski. Duża oferta kursów w wielu miastach w kraju, doświadczona załoga trenerów, świetne przygotowanie, jak również urozmaicone zajęcia to atuty, za sprawą których firma cieszy się coraz większą renomą pośród tych, którzy chcą podnosić kwalifikacje w dziedzinie kultury fizycznej. Wieńczy je test sprawdzający zdobytą wiedzę. W ramach opłaty za szkolenie mieści się m.in.

Polska Akademia Rozwoju i Sportu w Lublinie

Szukasz kursów menadżerskich na wysokim poziomie? Możesz je znaleźć w ofercie Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu z Lublina. To miejsce, które stworzyli wielbiciele sportu. Dokładnie dobieramy harmonogram szkoleń pod spersonalizowane potrzeby kursantów. Wykłady a także praktyki realizowane są pod okiem sprawdzonej grupy instruktorów. W czasie spotkań członkowie mają zagwarantowany przytulny nocleg w dobrym hotelu, ubezpieczenie, materiały dydaktyczne, a także podchodzą do egzaminu, po którego zdaniu dostają dyplom ukończenia kursu. A wszystko to firma PARiS proponuje w promocyjnej cenie.

Halibut Szkolenia dla biznesu

Kursy dla pracowników i zacieśnianie więzi między nimi to zagadnienia, z którymi mierzą się psychologowie i trenerzy z Grupy Szkoleniowej Halibut. Oferujemy m.in. kompleksowe kursy sprzedażowe o charakterze otwartym, ponadto przygotowujemy różnego typu imprezy integracyjne. Ponadto proponuje też m.in. sesje indywidualnego coachingu w obszarach: kompetencji jako szefa oraz handlowych. Wszystkie informacje szczegółowe dotyczące ofert firmy oraz sposobów kontaktowania się zawarte są na stronie www: halibut.pl. Halibut Grupa Szkoleniowa s.c., ul. Tęczowa 19A, 60-275 Poznań

Be Alpha Kurs uwodzenia kobiet

Oferta szkoły Be Alpha została stworzona z myślą o tych, dla których ważne jest to, aby polepszyć związki z kobietami , a także stać się bardziej atrakcyjnymi. Szkoła oferuje kursy indywidualne, dzięki którym kursanci nauczą się w jaki sposób zwrócić uwagę kobiet. Be Alpha zaprasza zainteresowanych z całej Polski do kontaktu telefonicznego , a także do zapoznania się z komentarzami kursantów w witrynie internetowej. Dla nas największe znaczenie ma twój sukces, który osiągniesz dzięki jedynemu w swoim rodzaju systemowi coachingu zmieniającemu najmniejszy szczegół twojego życia.