Psychoterapia

psychoterapia gestalt

Poradnia psychologiczna „Żagle” oferuje wsparcie psychologiczne wszystkim pacjentom, którzy myślą o tym, by polepszyć komfort swojego życia, podjąć walkę ze stresem, jak i rozwiązać problemy.
Poradnia oferuje terapię dla par, psychoterapię grupową, a także porady psychologiczne przez internet.
Z pomocy lekarza online na pewno skorzystają klienci, którzy mają trudny dostęp do pomocy psychologa – żyją za granicą, są zapracowani, czy też nie mają czasu na wizytę w pracowni.

Psychoterapeuta Aleksandra Sidor

Aleksandra Sidor oferuje fachowe usługi w dziedzinie leczenie psychologicznego osób pełnoletnich. Duże doświadczenie w branży, liczne szkolenia oraz zdobyte dyplomy gwarantują usługi na doskonałym poziomie. Psycholog wykonuje swoje specjalistyczne usługi na obszarze Krakowa. Namawiamy do kontaktu pod numerem telefonu: 0 790 620 473. Gabinet psychoterapii, mgr Aleksandra Sidor Kraków, ul. Siedleckiego 11/2 (oprócz wtorków)
Sprawdź naszą ofertę psycholog-krakow.com

Terapiapoznan.pl

Gabinet Pomocy Psychologicznej Pomarańczowe Ja zajmuje się diagnozą i psychoterapią młodzieży i osób dorosłych. W ośrodku pracuje wykształcona grupa lekarzy, ciągle uzupełniających swoją wiedzę i kwalifikacje. W ofercie mamy leczenie uzależnień. Przychodnia znajduje się w Poznaniu, dlatego jej działalność jest przeznaczona dla klientów z tego miasta oraz okolic. Zaciekawione osoby psychoterapią, mogą zapisywać się na rozmowę z terapeutą w naszym ośrodku mieszczącym się przy ul. Grochowskiej numer 59a w Poznaniu.

Poradnia psychotechniczna

Starając się o niektóre stanowiska potrzebujemy zaświadczenia w postaci badań lekarskich. Warto wtedy skorzystać z propozycji poradni Jolanty Pawłowskiej. Klinika zajmuje się badaniami kierowców i osób wykonujących pracę wymagającą wyjątkowej wytrzymałości psychofizycznej. Ośrodek ma swoją siedzibę w mieście Poznań przy ulicy Mickiewicza 31. Na konsultację można umówić się drogą mailową pisząc na pracowniapawlowska@gmail.com. . ul. Adama Mickiewicza 31, (wejście od ul. Sienkiewicza), Poznań, tel.