Technika

Silniki jednofazowe

Urządzenia silnikowe to podstawowy produkt, który można zamówić w naszym sklepie online Wamasz w Olsztynie. Każdy z każdy z tych artykułów to sprzęt wysokiej jakości, który zastosować można do różnorodnych celów.
Silniki elektryczne o mocy od 0,04 kW - 355 kW jednobiegowe, dużej mocy, łapowe, przeciwwybuchowe i pozostałe gwarantujemy w korzystnych cenach. Do nich oferujemy też części dodatkowe oraz gwarantujemy kompleksowy serwis.

WINDPOLDŹWIG Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo WINDPOLDŹWIG zajmuje się dystrybucją funkcjonalnych platform. Oferowane produkty odróżnia bezusterkowość, moc oraz design. Dodatkowo posiadają one także niezbędne atesty. W sprawie informacji odnośnie oferty warto zajrzeć na stronę firmy: www.windpoldzwig.pl. Spółka zdobyła szacunek pośród klientów, ponieważ istnieje w branży od 1989 r..
Specjalista ds. serwisu i konserwacji: Magdalena Bogucka, tel./fax. (68) 457 43 00, firma@windpoldzwig.pl

Lokalizator uszkodzeń kabli,wykrywacze metali i przewodów TLP

Firma Technologie Lokalizacji Podziemnej specjalizuje się w lokalizacji infrastruktury znajdującej się pod ziemią. Do oferty produktów firmowych można zaliczyć m.in. lokalizatory uszkodzonych kabli, co więcej w ofercie są również niezbędne akcesoria. TLP Michał Półtorak, ul. Grota Roweckiego 12, 67-100 Nowa Sól Dodatkowe atuty firmy to produkty w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy ekspertami z dużą wiedzą i odpowiedzialnym nastawieniem do pracy, z racji tego też zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Konstrukcje samonośne Windpoldźwig

Specjalista ds. dokumentacji: Artur Piaseckitel. (68) 457 43 09artur.piasecki@windpoldzwig.plFirma Windopoldźwig zajmuje się sprzedażą ruchomych chodników między innymi firmy Vimec. Wysoka jakość sprowadzanych urządzeń, ich przystępne ceny oraz sprawny montaż sprawiły, że liczba usatysfakcjonowanych klientów firmy systematycznie rośnie. W sprawie szczegółów odnośnie oferty warto odwiedzić witrynę firmy: www.windpoldzwig.pl.

Grafen AGP

Przedsiębiorstwo Advanced Graphene Products zajmuje się produkcją a także sprzedażą produktów z grafenu. Dystrybucja grafenu mono i poliwarstwowego odbywa się poprzez Interner. Nasza oferta obejmuje także płytki zaprojektowane do przeprowadzania badań nad elektrycznymi właściwościami grafenu, nanoszenie styków, opracowywanie grafenu do badań nad przewodzeniem elektrycznym. Więcej o naszej ofercie można przeczytać z witryny: www.advancedgrapheneproducts.com Zainteresowanych zapraszamy do zrobienia zakupów w naszym e-sklepie.

Eukom-Cabling Sp. z o.o.

Warszawska firma EUKOM-CABLING to rozpoznawalny dostawca różnego rodzaju kabli, który pośród wieloletnich zamawiających ma integratorów sieci telekomunikacyjnych, producentów urządzeń aktywnych.
Realizujemy zlecenia na takie typy przewodów jak np.: wielożyłowe telekomunikacyjne, przewody do systemów SCQ Quante/Pouyet. Ponadto wykonujemy usługi spawania złączy światłowodowych w pomieszczeniach.
Grupa ekspertów, nowoczesne urządzenia, jak również wieloletnie doświadczenie w dziedzinie okablowania to zalety, które docenia coraz większe grono klientów.

Windpoldźwig windy dla niepełnosprawnych

Firma WINDPOLDŹWIG zajmuje się rozprowadzaniem profesjonalnych schodów. Sprzedawane produkty odróżnia niezawodność, trwałość i stylistyka. Dodatkowo posiadają one też niezbędne atesty. Nasze centrum mieści się w Zielonej Górze, ale istnieje możliwość kontaktu się naszą firmą poprzez formularz zamieszczony naszej stronie internetowej. Firma zdobyła szacunek wśród klientów, gdyż istnieje na rynku od 14 lat. Dział serwisu i konserwacji: Marek Sobczak, tel. 607938399, marek.sobczak@windpoldzwig.pl