Tłumaczenia

Tłumacz przysięgły Tlumacz-in.pl

Renomowana agencja tłumaczeń Tłumacz in Poland prowadzi działalność na Śródmieściu w Warszawie. Zaproponować może pomoc w zakresie różnych języków świata.

Każdy zleceniodawca może liczyć z naszej strony na ochronę danych w przekładach pisemnych i ustnych np. technicznych, uwierzytelnionych. Zatrudniamy profesjonalną kadrę tłumaczy, weryfikatorów oraz odpowiednią wiedzę rzeczową w wielu tematach.

Tłumaczymy szybko dokumenty, instrukcje i inne dokumenty w języku przykładowo takim jak: fiński, rosyjski, szwedzki na zamówienie klientów prywatnych, firm itp.

Profesjonalny przekład Artur Mielnik

Tłumacz ukraińsko-polski Artur Mielnik zaprasza do skorzystania ze swoich fachowych usług. Profesją Artura Mielnika jest przekładanie pism urzędowych, świadectw, dyplomów oraz tekstów technicznych. Dodatkowo może zająć się tłumaczeniem z różnych branż: medycyny, ekonomii czy chemii, a zwykłe dokumenty tłumaczy w ciągu tego samego dnia. Dowodem na bardzo dobrej jakości usług są liczne rekomendacje, wystawione przez usatysfakcjonowanych klientów.

tłumaczukraińskiego.pl