Uroda

usuwanie zbędnego owłosienia

Beauty & Beauty to gabinet kosmetyczny wykonujący depilację laserową różnych partii ciała jak na przykład pach, łydek oraz ud.
Laserowe usuwanie włosów, a także depilacja miejsc intymnych to najlepsza metoda na usunięcie niechcianego owłosienia – w atelier Beauty & Beauty w Luboniu włosy niszczone są przy użyciu lasara Vectus.

Profesjonalna obsługa, promocyjne ceny, jak również wieloletnie doświadczenie to atuty, za sprawą których z usług salonu kosmetycznego Beauty & Beauty korzysta duża grupa zachwyconych klientów.

Edaff fuzja sztuki makijażu, wizażu i stylizacji

Specjalizacją projektantki Eleny Daff od dawna jest wykonywanie nietuzinkowych makijaży okolicznościowych i balowych, czy też zagęszczanie rzęs i pomoc w doborze stylizacji i kolorów. Robię makijaż wieczorowy i ślubny, pogrubianie rzęs, naukę makijażu – każde zadanie jest dla mnie ogromnie istotne, dlatego wykonuję je z zaangażowaniem. Zaprasza do współpracy nie tylko zainteresowane osoby indywidualne, lecz także wyszkolonych projektantów mody i właścicieli salonów urody z obszaru Wrocławia. Prowadzę także indywidualne lekcje makijażu.

Elena Daff wizażystka

Elena Daff ze stolicy woj. dolnośląskiego to entuzjastka make-upu okolicznościowego, która nieustannie pogłębia wykształcenie oraz kwalifikacje. Kompetentna wizażystka wykonuje makijaż wieczorowy, makijaże do pokazów mody oraz stylizacje do sesji fotograficznych. Poszczególne usługi Elena Daff udostępnia dla osób indywidualnych, nawiązuje kontakty dodatkowo z projektantami mody. Mając na uwadze najwyższą jakość swojej pracy, Elena Daff regularnie wzbogaca wiedzę poprzez udział w branżowych warsztatach.
Wejdź na stronę

Beautifulhair

Zagęszczone włosy, beautifulhair16@wp.pl, tel. 888-909-911
Studio z os. Piastowskiego zapewnia profesjonalne zwiększanie objętości włosów. Oferta kosmetyczki zawiera przedłużanie włosów - w gabinecie, lub u klientki, wskutek czego z jej świadczeń korzystają w szczególności pracujące kobiety. Każda zainteresowana osoba może otrzymać darmową konsultację dotyczącą wyboru pasemek. Salon urody umiejscowiony jest na os. Piastowskim 120. Zakres usług i galeria metamorfoz zamieszczone są na stronie beautifulhair.com.pl.

Fryzjer Strefa piękna

Centrum urody Strefa Piękna gwarantuje liczne zabiegi upiększające w centralnej części Olsztyna. Proponujemy: strzyżenie, liposukcja, pielęgnacja oprawy oczu. Zakład gwarantuje profesjonalne podejście do każdego gościa salonu oraz usługi na najwyższym poziomie. Wykształcony personel zakładu zadba o prawidłowy stan naszej urody. Wykwalifikowane grono pracowników oferuje usługi w śródmieściu Olsztyna. Zależy Ci na pięknym wizerunku i świetnym samopoczuciu, odwiedź nas w Centrum Handlowym Manhattan I piętro. Centrum urody: ul. Polna 1C, 10 - 059 Olsztyn, Tel/Fax: 89 535-15-08.

Gabinet Angeliki Pieklak

Kosmetyczka Angelika Pieklak wykonuje fachowe usługi kosmetyczne. Długoletnie doświadczenie, bogata gama zabiegów i konkurencyjne ceny to walory wyróżniające Angelikę Pieklak w branży kosmetycznej. Kosmetyczka zapewnia usługi z dojazdem do domu na obszarze Bielska oraz pobliskich okolic. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz ustalenia terminu zabiegu za pomocą telefonu: 604-407-234.
Wejdź na naszą stronę